The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cum ati descoperti trupa?

Go down 
+23
Frozen_Rose
×♥× Yσкσ ×♥×
Shy
Zaki
Lolita
raven
mada9593
BlitzZMay
Wonderland.Alice
Akira
nnena
Mika
HeavyMental
~Eternal.Silence~
^^Gummy.Bear^^
Ankh
_SS19_
..::Amaya::..
Nephilim
Waka desu~
..::Miko-chan::..
Devilish ObsesSion
ChocoღGirl
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Frozen_Rose
Distress an Coma
Distress an Coma
Frozen_Rose


Numarul mesajelor : 194
Puncte : 5359
Data de inscriere : 2010-03-14
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in Universe

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 14, 2010 2:35 pm

cred ca "Filth in the beauty" sau "Distress and coma"
nu mai tin minte cum am descoperit trupa hehehe
cred ca a fost atunci cand am citit in biografia chitaristului de la Cinema Bizarre ce asculta
Back to top Go down
GazeRock is not dead

GazeRock is not dead


Numarul mesajelor : 37
Puncte : 5032
Data de inscriere : 2010-08-28
Varsta : 28
Localizare : Targoviste

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeSat Aug 28, 2010 4:06 am

Eu ...eu...eu pai eu si cu o prietena iubeam animeurile si intr-o zi ne-am decis sa cautam oopeningul de la death note aaa era the world pe care o canta nightmare nu am idee cum s-a intamplat da noi credeam ca nightmare sunt TG pfff am cautat poze pe net cu ei si am gasit ceva cu an cafe apoi totul in mintea nostra sa facut ceva de genu TG-AN cafe -nightmre apoooi n-em dat seama ca sunt trupe diferite si am cautat pe Yt am gasit guren si mi s-au parut extra diferiti io mor sa fiu cat mai diferita si asa acum am reusit sa strang 1,164 imagini si 90 de melodii imi pare rau de faptul ca am doar revista popcorn pentru postere si articole si oricum nu prea despre ei si mai am netu oricum sunt cei mai tari pe care ii puteaa creea natura urasc faptul ca celelalte colege cred ca sunt fete si ma omoara cu rautatea lor oricum acum liceul m-a facut sa scap de ele pentru ca am dat la unu in care sa nu stiu pe nimeni si sa fac cat mai multe fete sa le placa j-rocul acum am totul clar in minte pt ca j-rocul m-a colorat scuze dar vorbesc putin cam prea mult hehehe photo
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204931
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeSun Aug 29, 2010 12:52 am

asta da descriere coolz
Back to top Go down
mada9593
Distress an Coma
Distress an Coma
mada9593


Numarul mesajelor : 132
Puncte : 5363
Data de inscriere : 2010-01-10
Varsta : 28
Localizare : undeva......cred ca................ in spatele tau

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeSun Aug 29, 2010 10:04 am

ahahaha! stiu ca tu crezi ca vorbesti putin cam mult dar citeam ce ai scris si chiar nu m-am plictisit X]
Back to top Go down
Taka_baby

Taka_baby


Numarul mesajelor : 5
Puncte : 4906
Data de inscriere : 2010-11-27

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:30 am

povestea e scurta :))
eram la scoala si intr-o pauza m-am intalnit in curtea scolii cu o colega din clasa 7 B eu sunt din 7 A si asc pe telefon o melodie cu the gazette si asa am dat si eu acasa pe youtube si mia placut.Ea mia povestit multe despre ei si am devenit prietene . Si acum iubesc The gazette.
Back to top Go down
Mae

Mae


Numarul mesajelor : 12
Puncte : 4888
Data de inscriere : 2010-12-23

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 2:29 pm

Uhhh eu am descoperit trupa asta prin alţi artişti adică Myv. Se aseamănă şi am văzut şi poze în care Myv apărea cu Ruki şi mi-a trezit interesul şi am aflat că face parte dintr-o trupă şi am luat o melodie.. cred că era "Silly God disco" dacă nu mă înşel :-? şi dacă mi-a plăcut aceea am început să iubesc şi trupa şi am ajuns unde sunt acum, adică obsedată aproape de trupă :]]
Back to top Go down
mada9593
Distress an Coma
Distress an Coma
mada9593


Numarul mesajelor : 132
Puncte : 5363
Data de inscriere : 2010-01-10
Varsta : 28
Localizare : undeva......cred ca................ in spatele tau

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 12:07 am

super .... paici pe la mine nu prea mai gasesti persoane carora chiar sa le pese... cum ai facut si tu ai cautat pe internet pt ca erai interesata de ce melodii asculta...sunt unele pers. care le doare'n...
Back to top Go down
Yuu

Yuu


Numarul mesajelor : 16
Puncte : 4765
Data de inscriere : 2011-04-28
Localizare : Italy

Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitimeThu Apr 28, 2011 4:24 pm

eu eram acasa la verisoara mea si asculta pe youtube jrock si din intamplare era the GazettE ea ma chemat si mia zis ca asculta trupa asta cantecul era Zetsu iam vazut si ascultat si mam indragostit de ei
Back to top Go down
Sponsored content





Cum ati descoperti trupa? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Cum ati descoperti trupa?   Cum ati descoperti trupa? - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Cum ati descoperti trupa?
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Discutii libere despre trupa...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::The Gazette::.. :: ~The Band~-
Jump to: