The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Discutii libere despre trupa...

Go down 
+10
BlitzZMay
Wonderland.Alice
Rae-chan
^^Gummy.Bear^^
~Eternal.Silence~
Ankh
_SS19_
..::Amaya::..
Rayto
..::Miko-chan::..
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
..::Miko-chan::..
Admin
Admin
..::Miko-chan::..


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 40008
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 30
Localizare : in my own world....

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 6:23 am

Aici discutam despre membrii trupei gazette(ahh...they are all so hot)
Back to top Go down
https://gazetterealdream.forumotion.com
Rayto

Rayto


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5422
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 30

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 7:24 am

una dintre cele mai grozave trupe din lume(cu siguranta asta cheerleaer )preferatul meu e ruki^^ imi mai plac uruha si reita dar uruha doar machiat :> in fond toti au un farmec aparte^^
Back to top Go down
..::Miko-chan::..
Admin
Admin
..::Miko-chan::..


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 40008
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 30
Localizare : in my own world....

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 3:43 pm

eh uru-sama e mecha kawaii si cand e neamachiat....in definitivi machiajul e doar o masca very love
Back to top Go down
https://gazetterealdream.forumotion.com
..::Amaya::..

..::Amaya::..


Numarul mesajelor : 25
Puncte : 5418
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 31
Localizare : Resita

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 2:10 am

Eu nu cred ca l-as recunoaste pe Ruru nemachiat nici daca ar da peste mn so fucking funny
poate numai daca ar zambi dreaming
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204932
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 15, 2009 1:33 am

mmmmm....gazette...ii ador...desi la inceput nu mi-au placut dar nah..mi se pareau ciudati ...dar acum dreaming ...favoritul meu a fost e si ramane reita...e asa hot baiatul ala mama mama
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79427
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:50 am

Cei mai tari XDD mi-au schimbat complet viata
Preferatul meu e Uruha..desi toti sunt grozavi ...Aoi e asa comic XDD si Kai are niste gropite <3 Ruki e asa pervers, mmrrr...Reita e manly XD
Nu stiu de ce nu va place Uruha nemachiat..si ziceti ca nu l-ati recunoaste...are niste trasaturi unice XD
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204932
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 7:45 am

mie imi place uruha nemachiat e c hiar foarte cute......normal ca atunci cand e pe scena fiind machiat si aranjat e o diferenta fata de cum e in viata de zi cu zi
Back to top Go down
~Eternal.Silence~

~Eternal.Silence~


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5407
Data de inscriere : 2009-08-22
Varsta : 30

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 2:58 pm

De acord cu Anca. E usor sa-l recunosti pe Uruha enmachiat. mai greu e sa faci diferenta intre Aoi si Reita nemachiati. Kai nemahciat e cute. very love
Ii plac la nebunie toti, desi trebuie sa va marturisesc ceva. La icneput, cand am invatat membrii trupei ma uitam pe primul poster care l-au dat in revista cu el si mereu il confundam pe Aoi cu Kai si vice-versa. Aiurea stiu so fucking funny
Back to top Go down
^^Gummy.Bear^^
Distress an Coma
Distress an Coma
^^Gummy.Bear^^


Numarul mesajelor : 121
Puncte : 5496
Data de inscriere : 2009-08-16
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 3:02 pm

Bai da' Aoi si Kai nu seamana deloc. XD Adica asa ni se pare noua acum, but...
Eu i-am invatat de la inceput. Mi-i i-a prezentat o prietena. Imi punea poze cu ei si eu eram foarte serioasa acolo, chiar voiam sa ii invat. Asa i-am invatat. Spunand "asta e x, asta e y". XD

Ma, nemachiati arata bine Uruha si Kai. Atat. Cel putin asa mi se pare mie. In rest, iubirea mea, Ruki, seamana cu primarul din orasul nostru. o_O Straaaange! Deci am fost foarte directa si dura (unora asa li se pare), asa ca nu sariti, nu sariti, ca stiu ca nu conteaza lookul. Conteaza numai ca sa devii cunoscut. In rest, talentul face totul. ^^
Back to top Go down
http://www.summer-camp.forumotion.net
~Eternal.Silence~

~Eternal.Silence~


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5407
Data de inscriere : 2009-08-22
Varsta : 30

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 3:34 pm

Stiu ca nu seamana, dar amandoi au parul negru. Cel mai bine il stiam pe Reita, apoi pe Uruha si atunci am presupus ca cel din mijloc e Ruki, dar intre Aoi si Kai.... mi-a luat ceva timp sa fac diferenta intre ei. hrrra

Da...look-ul nu conteaza [aa bine..conteaza si el] dar talentul face totul... Imi place foarete mult cum canta live, parca fiecare melodie are ceva special
Back to top Go down
^^Gummy.Bear^^
Distress an Coma
Distress an Coma
^^Gummy.Bear^^


Numarul mesajelor : 121
Puncte : 5496
Data de inscriere : 2009-08-16
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 3:40 pm

Pentru ca are. Ei nu sunt niste masinarii de facut melodii, doar ca sa fie facute. Lor le place ceea ce fac si o fac din suflet, iar asta este de admirat.
Back to top Go down
http://www.summer-camp.forumotion.net
~Eternal.Silence~

~Eternal.Silence~


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5407
Data de inscriere : 2009-08-22
Varsta : 30

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 4:00 pm

Da... Cred si eu ca o fac din suflet, mai ales la ce discursuri baga Ruki in timpul concertelor ca iti dau lacrimile. Imi amintesc de finalul turneului din 2006 Nameless Liberty Six Guns...Doamne..ce discurs a bagat Ruki ca nici nu m-am putut abtine sa nu plang. M-am uitat si la Kai care abia se abtinea sa nu planga, iar Uruha mereu statea cu fata in jos. E un moment foarte special.
Back to top Go down
^^Gummy.Bear^^
Distress an Coma
Distress an Coma
^^Gummy.Bear^^


Numarul mesajelor : 121
Puncte : 5496
Data de inscriere : 2009-08-16
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 4:16 pm

Stiu si nu cred ca Ruki vine cu discursul pregatit de acasa. Se simte ca o spune din inima. Sau e un foarte bun actor si poate fi comparat cu Johnny Depp.
Si celorlalti le vine sa planga. Ce misto sunt momentele alea... really
Back to top Go down
http://www.summer-camp.forumotion.net
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204932
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 12:07 am

din cate stiu Ruki niciodata nu vine cu discursurile de acasa....spune atunci pe moment ce are de spus...dar de fiecare data alta poveste ..e destul de intersant sa il asculti vorbind mai ales ca vocea difera foarte mult atunci cand vorbeste si cand are un live,...e adevarat mai ales in repeated countless error...discursul lui a fost superb....
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79427
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 3:39 am

Cred ca toti arata bine nemachiati... =3
Hmm..eu prima oara nu puteam sa-i retin numele lui Reita.... XD ii stiam pe toti ceilalti, numai la el aveam un lapsus
Voi aveati subtitrare la discursurile lui Ruki? Ha, eu nu imi amintesc sa fi citit...sau poate am vazut pe YT? Hmm... XDDD
Ma rog, nu am plans la finalul de la NLSG..sunt prea insensibila D= [dar ei erau draguti cand plangeau XD]
Oricum, stiu ca Ruki spune tot ce are pe suflet...e sincer, obiectiv si alea alea...imi place asta la el..nu e un prefacut
Si da, toti sunt de admirat... :]
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204932
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 1:15 am

nu am avut nevoie de subtitrari in mare parte am inteles ce a zis...desi mai stateau si cu dictionarul in brate ca nu stiam unele cuvinte ..dar e ok...in plus imi place cand ruki vorbeste dar si mai mult imi place cum vorbeste reita
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79427
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:10 am

Ah da, tu intelegi ca faci japoneza -_-"
Dar retardatii ca mine sunt dependenti de subtitrare

Si mie imi place cum vorbeste Reita XDD si vocea lui ma calmeaza oarecum..e mai groasa
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204932
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:27 am

si eu am nevoie de subtitrare ca nu sunt japoneza ma pierd printre cuvinte..insa cand vorbeste incet e destul de ok
reita are o voce mama mama...
Back to top Go down
~Eternal.Silence~

~Eternal.Silence~


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5407
Data de inscriere : 2009-08-22
Varsta : 30

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:00 pm

Am citit undeva, nu mai situ unde, ca, cica, Uruha a compus Chizuru. E adevarat? Ca daca e... dreaming
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79427
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 1:04 pm

Da, Uruha a compus Chizuru <333 [si Mob 136 Bars tot de el e...e geniala fiinta asta <33]
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
Rae-chan
Leech
Rae-chan


Numarul mesajelor : 51
Puncte : 9428
Data de inscriere : 2009-08-18
Varsta : 26

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 1:04 pm

chiar ca e geniala dreaming
Back to top Go down
~Eternal.Silence~

~Eternal.Silence~


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5407
Data de inscriere : 2009-08-22
Varsta : 30

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 2:05 pm

Ce taree....Uruha e super dreaming
Ca tot veni vorba de Mob 136 Bars... l-ati auzit pe Kai cum spune numele asta in englezA? "Oan handoretto satishikusu barusu" so fucking funny
Back to top Go down
Wonderland.Alice

Wonderland.Alice


Numarul mesajelor : 46
Puncte : 33143
Data de inscriere : 2009-09-11

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 12:56 pm

da si Aoi D.l.n .... *love* XDDDDDDD
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204932
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 1:14 am

deci nu am stiut unde sa pun poza asta dar pe mine ma amuza in ultimul hal : so fucking funny
Discutii libere despre trupa... TheGazette1134so fucking fun
Back to top Go down
BlitzZMay

BlitzZMay


Numarul mesajelor : 5
Puncte : 8465
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 29

Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitimeMon Oct 05, 2009 2:11 pm

Cat de convingatori par dreaming
"Yes, it is!"
Suna a indemn la lupta so fucking funny
Back to top Go down
http://animegalaxy.clic-topic.com/
Sponsored content





Discutii libere despre trupa... Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre trupa...   Discutii libere despre trupa... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Discutii libere despre trupa...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::The Gazette::.. :: ~The Band~-
Jump to: