The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Romania este tara mea...

Go down 
+12
Shy
Zaki
Lolita
mada9593
Yume
_SS19_
HeavyMental
ChocoღGirl
nnena
Ankh
Andreea
..::Miko-chan::..
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5417
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 02, 2010 9:21 am

Mda, astazi la liceu am fost ASALTATA de toti gen " cat iti ia sa te aranjezi" de unde ai aia, esti emo, emo emo emo emo emo emo, ma duc in clasa, turma de "idiotzi" dupa mn bag muzica [ gazette ofc <3 ] si ma trezesc ca imi scoate mufa aia mica de la telefon si canta prin toata clasa, si era exact 13 stairs, mai cu "scream-uri" si dang, alt motiv sa se intrebe "esti emo? esti satanica? punk?funky?". dupa vine cea mai buna pr a mea si incep sa'i povestesc nu stiu ce faza. ma duc pana la toaleta, toate obsedatele se duc la saraca fata si o tot intreaba de mn " are prieten? e emo? ce foloseste ptr ochi" ???? EMOOO?


Ah, asta a fost o zi grea, ma doare capu ;___; cineva sa ma scape de aici, va rooooooog surender hrrra affraid
Back to top Go down
raven
Distress an Coma
Distress an Coma
raven


Numarul mesajelor : 114
Puncte : 5307
Data de inscriere : 2010-02-13
Localizare : Antartica

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 02, 2010 12:24 pm

Shy am avut si eu asa colegi. Cum spune Miko ei spun esti emo sau satanista fiindca sunt invidiosi. Mai e chestia ca majoritatea asculta manele sau 'magnificii cantareti" de la noi. Asa ca ce poti sa le ceri? Ba eu ii dadusem unuia sa asculte Kamikaze de la D'espairsRay si se speriase, cica era prea dur. Daca asta e dura ce sa mai zic de garnet, mirror sau alte trupe.

Cred ca nu e zi sa nu dau in autobuz peste nesimtiti, toti sa se bage in seama cu tine sau sa te atinga. calm Idiotii dracu, scuzati dar m-am ambalat cam rau in autobuz.
Back to top Go down
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5417
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 2:20 pm

Oameni astia ar trebui asasinati! calm

HITTLER POWEEEER <3 lol ..ma cam scapat ;___;..
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20060
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 03, 2010 2:32 pm

yume wrote:
TH,da mai aud prin spatele meu cum striga:"Emo,Tokio Hotel",ce au toti cu TH?

daca mai insista mult pe tema asta cu TH o sa imi iau intr-o zi tricoul cu TH pe mine si o sa scriu pe spate ....-nu pot spune pe forum=]]- sa vad ce mai au de spus

*off*PS: am fost o mare fana TH si aveam multe stuff'uri cu ei insa acum nu le mai port :-j sunt uitate pe undeva pe la tara sau in dulap *off*
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5294
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 09, 2010 1:21 am

da zaki atunci pe colidor leai intorso rau de tot so fucking funny

ei tot ai baga pe tokio hotel de aia ca astia din media iau facut emo si toti is de parere ca th e o trupa emo.dar asta demonstreaza ca nau pic de cultura si nu au habar ce inseamna emo...vorbesc si ei doar ca sa nu taca bored
Back to top Go down
Yume
Distress an Coma
Distress an Coma
Yume


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 5380
Data de inscriere : 2009-12-28
Varsta : 102

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 09, 2010 5:56 am

Miko wrote:
vorbesc si ei doar ca sa nu taca bored
Exact.
Back to top Go down
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5417
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeSat Mar 20, 2010 12:37 pm

Noah, gata!~ m-am saturat
Astazi mergeam cu o prietena din mall sa-mi cumpar conversi,si pe drum era un mos care vorbea la telefon si se HOLBA la noi * note : prietena de care vorbesc este blonda * si se uita idiotul` la mine si ii zice lu` ala de la telefon " o iau pe bucata asta bruneta,daca ai vedea ce buci are"
Deci inca sunt socata,daca BATRANI,din Romania sunt asa, la ce te poti astepta de la "tineret"
pur si simplu inca sunt socata


whaaaaat oh nooo calm
Back to top Go down
raven
Distress an Coma
Distress an Coma
raven


Numarul mesajelor : 114
Puncte : 5307
Data de inscriere : 2010-02-13
Localizare : Antartica

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeSat Mar 20, 2010 3:19 pm

O ce retardat. Wtf
Numai idioti in tara asta.
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20060
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 21, 2010 1:41 pm

hah, sunt multi bosorogi obsedati pe la noi
inca un exemplu, profesorul meu de educatie..

vineri am fost cu dori amici prin magazine sa ne uitam la ceva papuci si unul din tipii cu care eram avea jeansi skinny si parul un pic mai lung asa...cam pana dupa gat, brunet si intins cu placa
si statea el...se uita la niste pantaloni de pe raft si in spatele lui trec doi cocalari si incep sa suiere la el :]]] si se intoarce baiatul asta si face "sunt baiat nu vezi...sau esti gay" so fucking funny
ca sa vedeti cat de chiori si retardati sunt cocalarii
Back to top Go down
Frozen_Rose
Distress an Coma
Distress an Coma
Frozen_Rose


Numarul mesajelor : 194
Puncte : 5364
Data de inscriere : 2010-03-14
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in Universe

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 23, 2010 9:47 am

Sa va povestesc tot?
Sa incep cu inceputul.Locuiesc intr-un oras MIC din judetul Bacau unde ca peste tpt se intampla multe lucruri ciudate dar odata mi s-a intamplat ceva ce nu voi uita prea curand:
In ianuarie daca imi amintesc eu bine, mergeam pe strada pe la ora 18.30*eu ador sa merg pe strada singura ,seara.Acum ca e primavara nu mai ies la ora 18 ci la ora 22.30 dar atunci aduceam cusca de la veterinar pentru pisica mea pentru ca voiam sa ii taie ghiarele*si nu aveam Walkmanul la mine , si am auzit doi tipi in spatele meu ca vorbeau de niste palarii,apoi unul dintre ei a spus "Uite bai, ceva in care sa-ti bagi p**a" si au inceput sa ma urmareasca.Eu eram f aproape de casa .am intrat repede in bloc si am blocat interfonul.Noroc ca stau la etajul 1 si m-am uitat de la balcon daca mai sun afara.Ei chiar atunci sunau la cineva si unul dintre ei cred ca m-a vazut.Cineva le-a deschis proabil crezand ca e vreun vecin care si-a uitat cartela si au intrat in bloc, ma tot strigau "fata,fata".Apoi l-am auzit pe unul dintre ei ca zicea "Hai ma boule, nu-i aici".Am ramas uitandu-ma pe interfon sa vad daca au plecat sau nu si l-am rugat pe un vecin cu care ma intelegeam foarte bine sa se duca cu mine la veterinar sa duc inapoi cusca , i-am zis ca eram foarte speriata.De atunci doua saptamani nu am ami avut curajul sa ies afara din casa seara, dar acum mi-a trecut.Uneori mama nu ma lasa sa ies pentru ca imi tot aminteste ca s-au luat aia de mine atunci si ii e teama pentru mine, dar o conving mereu.Ba ca duc gunoiul, etc....
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204936
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 4:28 am

daaa.....apai nah cu stilul asta stiu cume ca si pe mine ma striga la fel...da deja nu ma mai intereseaza..
plus la faza lui frozen rose....crede-ma ca stiu ce vrei sa zici....eu stau in cluj si e un oras mare si mereu se intampla cate ceva....nu eu prietene de ale mele au avut experiente din astea...de asta eu nu prea ies singura,ma simt mult mai bine cand sunt in compania prietenilor mei....
am patit o faza ....eram cu un bun prieten de al meu la semafor si vorbeam despre un concert sau nu stiu ce...si langa noi era o fetita cu mama ei...si face fata...ca uite mami ce faini sunt imbracati oamenii astia...da la care masa se uita la noi si zice...sa dea dracu sa ajungi sa te imbraci ca ei ca te omor....deci nah...
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5294
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 4:46 am

doamneeee....am mers saptamana trecuta cu colega mea de apartament la o pizza ca a fost ziua ei si mia facut cinste.si intrun parculet intre blocuri era unu cesi facea....stiti voi....se autosatisfacea Wc

si ieri am mers cu aceasi colega dar cu inca doi baieti pe drum in plina zi si era unu pe marginea drumului dupa un boschet mic si facea acelasi lucru.am zis cami vomit matele Wc

doamne astia nmu pot merge undeva departe in padure sa nui vada nimeni??si tipu ala de pe marginea drumului se si mai uita dupa noi... T^T
Back to top Go down
Frozen_Rose
Distress an Coma
Distress an Coma
Frozen_Rose


Numarul mesajelor : 194
Puncte : 5364
Data de inscriere : 2010-03-14
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in Universe

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 6:22 am

SS19: cum erati imbracati de a zis tipa aia asa ceva?
Miko, te cred........

ieri ma plimbam tot asa singura pe strada si la un moment dat ma claxoneaza unul.Masina semana cu a varului meu si m-am oprit pentru o secunda apoi am contiunat sa merg cand am vazut ca nu era el*aveam Walkamnul cu mine.Am mers 2 minute apoi am vazut ca tipul trage pe dreapta si m-a strigat.M-am dus sa vad ce vrea, si m-a intrebat daca stiu vreun bar non stop deschis in zona postei....NICIODATA NU A FOST ASA CEVA ACOLO! i-am zis ca nu apoi m-a intrebat daca vrea sa ma conduca undeva.Era un tip pe la vreo 30 si ceva de ani....i-am zis ca nu si am inceput sa merg , el s-a indepartat si eu am inceput sa alerg....instinctul meu nu minte...E posibil sa fi fost doar un turist care intr-adevar nu stia ce era cu el la ora aia, sau unul care voia altceva.......oricum, de cand am patit faza care v-am povestit-o in postul anterior, nu mai am incredere in cei pe care ii vad pe strada noaptea..
Back to top Go down
Yume
Distress an Coma
Distress an Coma
Yume


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 5380
Data de inscriere : 2009-12-28
Varsta : 102

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 9:03 am

Mda stiu ce zici,obsedatii astia:|
Deci astazi mergeam cu prietena mea*Bubu* pe strada si in fata noastra erau 2 baieti,eu eram preocupata cu telefonul,si numai ma trezesc cu o palma peste fund,eu speriata ma uit"Ce,cum,unde",ma intorc si ii vad pe aia si le trag o injuratura,pe bune ma dispera genul acesta de baieti.
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204936
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 12:49 pm

mmm....eram in stil gothic si prietenul meu marius e cu parul lung cioc si e metalist convins deci nah si de asta o zis
eeeh..apai din astea se tot intampla ca nah nu au bunele maniere si cei 7 ani de acasa
Back to top Go down
Frozen_Rose
Distress an Coma
Distress an Coma
Frozen_Rose


Numarul mesajelor : 194
Puncte : 5364
Data de inscriere : 2010-03-14
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in Universe

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 7:08 am

gotic very love

yume, la mine in liceu sunt tot felul de "specimene" din astea.........
Back to top Go down
★chemically★love★

★chemically★love★


Numarul mesajelor : 32
Puncte : 5189
Data de inscriere : 2010-03-21
Localizare : pe pluto!! probleme băăă??

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 11:00 am

Ete o rima nu prea reusita:
Romania este tara mea si ce mult as vrea sa plec din ea!
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20060
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 12:32 pm

haha
cata dreptate ai ^^
chiar vreau sa ma tirez cat mai repede de aici
Back to top Go down
Lolita
Leech
Lolita


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 5258
Data de inscriere : 2010-02-18

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 1:14 pm

Aiii!
Mie`mi spui T____T
Ce nas da sa plec cat mai repede!
x.x
Romania sucks >_<
Mai ales specimenele pitzi/coca >_<
Eram cu o prietena venea de la scoala intr`o seara , era vreo 7 , si se apropie de noi doi tipi si zic : Iaute ma ce fete frumoase! Ce faceti fetelor ? [ eu sunt nebuna so` nu va legati de mine =))] eu ; la o [pot sa zic ? xD] laba >_< vi si tu ? iar colaga mea : a! am uitat tocmai ai terminat una! x_x si chiar asa era venise cu tipu` dintr`un loc unde se duc numai O.o , dar ma mir ca nu au zis nimic si au plecat O.o , totusi , gomene pt. cuvantul ala X_X
Back to top Go down
★chemically★love★

★chemically★love★


Numarul mesajelor : 32
Puncte : 5189
Data de inscriere : 2010-03-21
Localizare : pe pluto!! probleme băăă??

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 2:37 pm

ce faza so fucking funny cred ca am vazut'o si la sts tau
Back to top Go down
raven
Distress an Coma
Distress an Coma
raven


Numarul mesajelor : 114
Puncte : 5307
Data de inscriere : 2010-02-13
Localizare : Antartica

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 2:44 pm

Am impresia ca de acum inainte va trebui sa luam bate cu noi.
Da foarte multi obsedati. Cica vrem tara curata, oameni desptepti si nu se face nimic.
Din cauza asta vor cati mai multi sa plece.
A, asa "specimene" cum spune Frozen_Rose aveam si eu in liceu, dar le gasesti peste tot. moah
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5294
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 28, 2010 12:45 pm

mai romania este o tara frumoasa(mam lovit la cap,stiu) dar sunt multe locuri frumoase pe aici dar din pacate exista si lucruri urate.daca ar fi mai mult interes in tara asta si sar evapora manelistii atunci am fi si noi o tara mai respectata.
Back to top Go down
★chemically★love★

★chemically★love★


Numarul mesajelor : 32
Puncte : 5189
Data de inscriere : 2010-03-21
Localizare : pe pluto!! probleme băăă??

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeSun Mar 28, 2010 12:57 pm

e adevarat ca sunt locuri frumoase dar nu exceptionale ma rog...is mai multe chestii urate decat frumoase.
Back to top Go down
Frozen_Rose
Distress an Coma
Distress an Coma
Frozen_Rose


Numarul mesajelor : 194
Puncte : 5364
Data de inscriere : 2010-03-14
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in Universe

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 6:18 am

defapt, gresesti. Sunt locuri superbe in care pute, merge, Am gasit cateva in padurea din orasul meu*voi pune o fotografie*
ieri vorbeam cu mama si i-am spus dorninta mea de a merge in Japonia si a zis" mi-e si teama ca te vei casatori cu un japonez" so fucking funny oricum, pe mine nu ma intereseaza actiunea aia ingrozitoare! Doamne fereste-ma de asa ceva!
scuze, deviez de la subiect
pun poza, si spuneti ce credeti va rog Romania este tara mea... - Page 3 Fotogr10
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20060
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitimeTue Mar 30, 2010 11:23 am

heh Miko, daca s-ar evapora toti manelistii ar ramane tara pustie so fucking funny

e frumoasa poza...ca si multe alte locuri din Romania
insa cum ziceam, degeaba avem locuri frumoase daca nimeni nu le promoveaza ca atare si daca noi le folosim drept 'containere'
Back to top Go down
Sponsored content





Romania este tara mea... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Romania este tara mea...
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Despe Tara soarelui rasare
» De ca va este frica?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Have Fun::.. :: ~Off topic~-
Jump to: