The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 De ca va este frica?

Go down 
+14
Miko
raven
Shy
_SS19_
nnena
HeavyMental
ChocoღGirl
Ankh
Andreea
Nephilim
Waka desu~
..::Amaya::..
..::Miko-chan::..
Katherine
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Katherine
Distress an Coma
Distress an Coma
Katherine


Numarul mesajelor : 109
Puncte : 9850
Data de inscriere : 2009-07-21
Varsta : 31
Localizare : My Room Agony

De ca va este frica? Empty
PostSubject: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeWed Jul 22, 2009 1:50 pm

De ce va este frica?

Pai mie imi cam frica de paianjeni si in general de insecte......si as purea sa zic ca uneori imi e frica si de intuneric....acum mi-am mai invins frica dar paianjeni raman inca acolo la locul lor ca cea mai mare temere a mea.
In afara de cele de mai sus nu am nici o temere xD cand eram mai mica imi era frica de sange dar mai nou de ceva vreme nu ma mai deranjeaza deloc XD
A da era sa uit imi e frica de spitale >>'' sincer nu imi place sa intru in unul nu stiu de ce mi se face frica xD
Back to top Go down
http://ameblo.jp/katherine-chan
..::Miko-chan::..
Admin
Admin
..::Miko-chan::..


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 40012
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 30
Localizare : in my own world....

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 7:26 am

mie frica de:
-serpi moah
-obiecte ascutite indreptate spre mine affraid
-singuratate...... Wtf
-sa nu fiu inchisa in spatii inchise(de exemplu un sicriu) Wc
Back to top Go down
https://gazetterealdream.forumotion.com
..::Amaya::..

..::Amaya::..


Numarul mesajelor : 25
Puncte : 5422
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 31
Localizare : Resita

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:02 am

mm reptile...si majoritatea insectelor Wtf
dar nici cu intunericul nu ma inteleg prea bine affraid
Back to top Go down
..::Miko-chan::..
Admin
Admin
..::Miko-chan::..


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 40012
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 30
Localizare : in my own world....

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:31 am

ah eu iubesc intunericul..........in intuneric poti fi cine esti cu adevarat kull
Back to top Go down
https://gazetterealdream.forumotion.com
Waka desu~

Waka desu~


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 5414
Data de inscriere : 2009-07-30

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:37 am

-serpi
-insecte [majoritatea]
-zgariatu pe tabla
-intuneric [al naibii de putin]
Back to top Go down
Nephilim

Nephilim


Numarul mesajelor : 9
Puncte : 5402
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 30
Localizare : Orchestra of Rain

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:59 am

Mie in general imi e frica de insecte dar nu de toate.
Cel mai frica imi e de painajeni, pur si simplu nu ii suport, urlu ca disperata cand vad unul z.z
Pe urma imi e frica de singuratate cred, nu as suporta sa pierd persoanele la care tin mult.
In rest nu prea imi e foarte frica de alte lucruri.
Imi frica de paduri, serpi, zgomote si alte chestii, doar foarte putin.
Back to top Go down
http://myanimelist.net/profile/Loopain
Waka desu~

Waka desu~


Numarul mesajelor : 20
Puncte : 5414
Data de inscriere : 2009-07-30

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 9:26 am

eu mis obisnuita cu faza ca miam pierdut unele persoane la care tin mult... si nu mie frica de singuratate din cauza asta...
Back to top Go down
Andreea

Andreea


Numarul mesajelor : 37
Puncte : 6021
Data de inscriere : 2009-08-16

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 8:27 am

mie imi este frica de moarte si de singuratate nu cred ca as rezista daca as pierde pe cineva drag daca i s-ar intampla ceva lui ruki m-as umple de tristete si pana la urma cred ca as muri, uneori devin melancolica si ma intristez fiindca nu il pot avea.
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79431
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:19 am

Mi-e frica de toate insectele aproape..in special de paianjeni..cand ii vad cu alea 8 picioare paroase ma ia cu tremurat affraid [noroc ca mai mereu e mama langa mine si o pun sa-i omoare =)) ]
Mi-e frica de tigani, zgomote puternice [gen latrat, claxon de tir, voce de preot :)) muzica nu ma deranjeaza], murdarie, sa rada lumea de mine, biserici, petarde, sa vorbesc in public, straini, sa gresesc, sa rosesc, biserici XD, viol, rapire, etc... XD mi-e frica si de oamenii seriosi :|
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
ChocoღGirl
The Invisible Wall
The Invisible Wall
ChocoღGirl


Numarul mesajelor : 336
Puncte : 25615
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 28
Localizare : langa.....

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:29 am

woooooooooo si mie imi este frica de paianjeni...nu imi plac yak yak yak yak so fucking funny so fucking funny
Back to top Go down
http://miayvi-382.forumgratuit.ro/
HeavyMental
The Invisible Wall
The Invisible Wall
HeavyMental


Numarul mesajelor : 223
Puncte : 114702
Data de inscriere : 2009-08-30
Localizare : centrul nimenofililor anonimi

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeMon Aug 31, 2009 7:43 am

Imi e frica de locurile aglomerate , de locurile publice , imi e frica sa imi exprim opinia , sa vorbesc in public , sa fiu umilita/luata la bataie de joc , imi e frica sa cunosc oameni noi face to face , imi e frica sa nu gresesc , sa nu stric/ranesc lucrurile/persoanele , imi e fooarte frica de albine , viol , de biserici [sunt posedata si daca intru pe acolo incep sa am convulsii XDDD ] si spitale . chiar si de oameni .
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231779
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 12:22 pm

de intuneric, de paianjeni mari, sa fiu singura
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204936
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 10:01 am

cel mai mult si mai mult imi e frica de mine insumi de ceea ce stiu ca pot sa fac si cateodata chiar actionez asa....
in rest imi e frica de paianjeni si de serpi
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231779
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 11:43 pm

mi-e frica de oameni
Back to top Go down
HeavyMental
The Invisible Wall
The Invisible Wall
HeavyMental


Numarul mesajelor : 223
Puncte : 114702
Data de inscriere : 2009-08-30
Localizare : centrul nimenofililor anonimi

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 1:18 am

same here ... ce sa ne facem daca noi nu avem tzatze mari , buze roz , haine aurii `da firma : D&G , Harmani ` si nu calarim masculi la comanda .

Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79431
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 4:45 am

^^ Haha XDDD suntem varza
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
..::Miko-chan::..
Admin
Admin
..::Miko-chan::..


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 40012
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 30
Localizare : in my own world....

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:49 am

mie numi place panza de paianjen(nu pot so suport)...dar cu micile "animalute" nu am nimic...doar daca este o tarantula...atunci as tipa si as fugii cat pot de tare

mie frica de viol(am uitat sa mentionez dar vam citit posturil si miam amintit.....)era so patesc odata asa ca mie foarte frica...mie frica de tortura,de moarte,de cimitire noaptea(desii gasca mea(de la tara) doar acolo merge) si mie frica, cand dorm singura sa trozneasca ceva in camera(dulapul,tv-ul etc.)imi salta inima imediat daca aud ceva zgomote.
Back to top Go down
https://gazetterealdream.forumotion.com
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5417
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeMon Mar 01, 2010 1:15 pm

Eu pot sa fiu ori o idioata mult prea tupeista, ori o gaina fricoasa.. am momente
De exemplu stateam fericita nu aveam probleme, si dang aud in casa la geam niste tipete si zgomote deci exact ca in filmele horror, si pe loc am incremenit O_O[ eu de la 6 seara pana la 6 dimineata cam asa sunt singura noaptea deci..eww] si tot asa intrr'o noapte pe la 8 bate cnv tare la usa.. ma duc sa vad era un tip avea cam.. 20 ani cred am ramas o.o .. cica sa'l primesc in casa si sa-i dau un telefon ca are nu stiu ce probleme, e urmarit nu stiu ce.. nu stiu ce a fost in capul meu dar pe loc instantaneu am tras usa si am inchiso..
95% snt sigura ca daca il primeam sar fi intamplat ceva rau dar 5% am remuscari.. eh

[ Astea snt perioadele mele "horror" xD ] sau era 1 noaptea si eram cu o prietena pe strada si sau sarit vreo 15 caini pe noi de frica m'am suit pe un gard [de langa bloc ,] si direct pe o masina xD cred ca am stat acolo juma de ora pana a venit un prieten sa ne ia cu masina >_<

Deci..cam asta urasc, si insectele.. ma sperie Si casa groazei ma sperie , adica imi amintesc din generala am fost cu 2 colegi, mia fost atat de frica incat iam zis tipului care ne insotea ca ii dau bani sa ma scoata de acolo xD si incepusem sa dau cu ruxacul in cap la scheleti aia.

Si yay, cat am vorbit <3

Deci in concluzie, ma sperie multe lucruri XD
Back to top Go down
raven
Distress an Coma
Distress an Coma
raven


Numarul mesajelor : 114
Puncte : 5307
Data de inscriere : 2010-02-13
Localizare : Antartica

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeMon Mar 01, 2010 2:46 pm

Pai de gandaci, numai cand i vad tresar, cu restul insectelor n-am nicio problema.
Si ar mai de anumiti oameni, la cati nenorociti exista nici nu sti in cine sa te mai increzi.
Back to top Go down
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5417
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeTue Mar 02, 2010 9:27 am

Cu ultima parte, ai dreptate.. dar asta e viata.

Ah da si'mi mai e frica de papusi, adica cele cu capu mare rochitze, vechi, cu ochi strambi puse in "fund"-ul casei.. nu stiu, nu'mi inspira a ceva bun O_O .. sau poate e de cand aveam 10 ani si m-am uitat la Chucky xDD.
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5294
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeTue Mar 09, 2010 1:23 am

si mie mie frica de papusi =)) adica mi se par asa de ciuuuudate my nail is asa de nemiscate de...perfecte oh nooo

si mie frica de clovni so fucking funny adica nu cred ca se fac de cacao doar sa rada altii de ei...ascund ei ceva dubios sub machiajul ala tremble
Back to top Go down
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5417
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeTue Mar 09, 2010 8:40 am

CLOVNI? aww Wtf ma amuza XDD si da snt MALEFICI iti spun MALEFICI =))

Ah da ma mai sperie si umm acele adik' injectiile, de ce cand esti bolnav trebuie sa ia un ac si sa til bage in fund surender hrrra calm >_____________<
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20060
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeTue Mar 09, 2010 11:06 am

ma sperie locurile inchise si intunecoase
cred ca sunt claustrofoba =]]
Back to top Go down
Natsume

Natsume


Numarul mesajelor : 22
Puncte : 5196
Data de inscriere : 2010-03-06

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 1:01 pm

imi e frica de oameni fara capete, injectii, intuneric uneori..iepuri dragalasi Wtf
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20060
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitimeWed Mar 10, 2010 2:17 pm

iepuri dragalasi?? =]]
de ce...sunt kawaii si nu cred ca ar trebui sa exprime frica
Back to top Go down
Sponsored content





De ca va este frica? Empty
PostSubject: Re: De ca va este frica?   De ca va este frica? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
De ca va este frica?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Romania este tara mea...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Have Fun::.. :: ~Off topic~-
Jump to: