The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 legaturi bolnavicioase

Go down 
3 posters
AuthorMessage
HELL GIRL

avatar


Numarul mesajelor : 39
Puncte : 20416
Data de inscriere : 2009-08-08
Varsta : 30

legaturi bolnavicioase Empty
PostSubject: legaturi bolnavicioase   legaturi bolnavicioase I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 5:26 pm

Capitolul I

Totul  începuse să meargă dintr-o dată din prost spre mai prost şi nu înţelegeam de ce. Ce anume făcusem greşit? Nici măcar oamenii de langa mine, oamenii la care ţineam, nu mă mai înţelegeau… asta dacă o făcuseră vreodată. Toată lumea mă critica, mă judeca, chiar dacă nu toţi mă cunoşteau şi simţeam că nimeni nu mă putea înţelege. Sau poate nu le permiteam eu s-o facă. Sau poate era adevărat că nimic din ce făceam nu era bine si ceilalti nu aveau cum să mă aprecieze în vreun fel. Sau poate… nu ştiu, chiar nu ştiu unde greşeseam sau dacă eu eram de vină. Am început să mă plimb pe străzile pustii ale Hiroşimei, fară vreo ţintă anume… simţeam pur şi simplu nevoia să plec undeva, să fiu singură. Îmi plăcea liniştea şi câteodată singurătatea, pentru că de cele mai multe ori, pentru a putea fi liniştit, trebuie să fi singur. Sau cel puţin asta credeam pe atunci…
Toate aspectele negative din viața mea mă transformaseră într-o negativistă convinsă, iar fiecare gest din partea celor din jurul meu era supus unor nenumărate analize. De ce? Simplu, pentru că mă temeam. Iar acest sentiment mi-a dăinuit în suflet multă vreme.


Next micuț, dar aștept păreri.


Last edited by HELL GIRL on Fri Dec 27, 2013 4:36 am; edited 4 times in total
Back to top Go down
HELL GIRL

avatar


Numarul mesajelor : 39
Puncte : 20416
Data de inscriere : 2009-08-08
Varsta : 30

legaturi bolnavicioase Empty
PostSubject: Re: legaturi bolnavicioase   legaturi bolnavicioase I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 5:27 pm

sper sa va placa nu am pus tot capitolul 1 ca era prea mult sa cititi:)) sper sa va fi facut oarecum o idee^^
Back to top Go down
Ruzzy

Ruzzy


Numarul mesajelor : 42
Puncte : 10836
Data de inscriere : 2009-08-20
Localizare : Bucuresti

legaturi bolnavicioase Empty
PostSubject: Re: legaturi bolnavicioase   legaturi bolnavicioase I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 12:41 pm

Waw...chiar te pricepi...si imi place cum ai descris. Chiar ai descris excelent spre deosebire de mine =))

Sa continui...

Sti...esti singura persoana si viata mea, care iam citit ficul. Ca eu de obicei nu citesc ficuri cu prea multa descriere, si le citesc pe cele cu mult dialog it wasnt me [nu imi place descriere multa in fic] hehehe

DEEECI ... GANBATTE!!
Back to top Go down
mada9593
Distress an Coma
Distress an Coma
mada9593


Numarul mesajelor : 132
Puncte : 5386
Data de inscriere : 2010-01-10
Varsta : 28
Localizare : undeva......cred ca................ in spatele tau

legaturi bolnavicioase Empty
PostSubject: Re: legaturi bolnavicioase   legaturi bolnavicioase I_icon_minitimeWed Jun 30, 2010 7:09 am

soooopeeeeerrrr continua continua noi te sprijinim si sti foarte bine ca e rau sa stai si sa astepti continuarea:((........
de asemenea mie mi se pare mult mai greu sa continui tu (ca cititor ) decat cel ce a scris.....( cred ca e lenea de vina...... slepy ) =))
Back to top Go down
Sponsored content





legaturi bolnavicioase Empty
PostSubject: Re: legaturi bolnavicioase   legaturi bolnavicioase I_icon_minitime

Back to top Go down
 
legaturi bolnavicioase
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Have Fun::.. :: ~Fan Fiction~-
Jump to: