The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 La ce anime te uiti acum?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Katherine
Distress an Coma
Distress an Coma
Katherine


Numarul mesajelor : 109
Puncte : 9815
Data de inscriere : 2009-07-21
Varsta : 30
Localizare : My Room Agony

La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitimeWed Jul 22, 2009 5:07 pm

La ce anime te uiti acum?


Me first
In prezent ma uit la Rozen maiden....pot sa va zic ca are o poveste interesanta care pentru mine e captivanta.....mai am inca 2 episoade si termin prima serie.....pana acum pot zice ca e un anime grozav...imi principal este vorba despre niste papusi care sunt introduse pe parcurs fiecare avand cate o putere special....well daca vreti sa va uitati vi-l recomand pentru ca eu anime bun ^_^
L-am mai vazut pe tot acum un an insa am simtit nevoia sa ma uit din nou la el si imi place foarte mult.
Back to top Go down
http://ameblo.jp/katherine-chan
Frozen_Rose
Distress an Coma
Distress an Coma
Frozen_Rose


Numarul mesajelor : 194
Puncte : 5329
Data de inscriere : 2010-03-14
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in Universe

La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: Re: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitimeMon Mar 15, 2010 6:31 am

ma uit la Blood + pe youtube, pentru ca la mine Animax a fost scos wannadie si pe Axn Sci Fi nu se vede bine, si oricum acolo e la 4 dimineata blood + -_-"
Back to top Go down
GazeRock is not dead

GazeRock is not dead


Numarul mesajelor : 37
Puncte : 5002
Data de inscriere : 2010-08-28
Varsta : 28
Localizare : Targoviste

La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: Re: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitimeSat Aug 28, 2010 7:47 am

ma uit la sailor moon pentru ca imi amintesc de copilarie le vizionez de la5 ani(mama imi citea) si in plus nici la mine nu mai merge animax si asta e...
Back to top Go down
mada9593
Distress an Coma
Distress an Coma
mada9593


Numarul mesajelor : 132
Puncte : 5333
Data de inscriere : 2010-01-10
Varsta : 28
Localizare : undeva......cred ca................ in spatele tau

La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: Re: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitimeSun Aug 29, 2010 10:15 am

ce noroooc aaam cheerleaer la mine inca se mai vede... dar astia dau animeuri care le-am vazut de 1...0 mii de ori .... dezamagitooo~~r ... momentan urmaresc pe un site ....Kaichou wa maid-sama! (mai mult urmaresc manga ...)
Back to top Go down
Mae

Mae


Numarul mesajelor : 12
Puncte : 4858
Data de inscriere : 2010-12-23

La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: Re: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitimeSat Dec 25, 2010 4:38 am

Momentan vizionez Ouran High School Host Club.

Anime-ul e genial şi mă binedispune ..prea mult chiar. Mai ma câteva episoade şi îl termin.
Back to top Go down
mada9593
Distress an Coma
Distress an Coma
mada9593


Numarul mesajelor : 132
Puncte : 5333
Data de inscriere : 2010-01-10
Varsta : 28
Localizare : undeva......cred ca................ in spatele tau

La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: Re: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitimeSat Dec 25, 2010 5:01 am

super si mie mi-a placut :)) mai ales fazele comice ( destul de dese)
Back to top Go down
Sponsored content





La ce anime te uiti acum? Empty
PostSubject: Re: La ce anime te uiti acum?   La ce anime te uiti acum? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
La ce anime te uiti acum?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Top 5 anime girl
» Top 5 anime boys
» Top 5 anime-uri preferate
» Nana (anime)
» Blood+(anime)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Have Fun::.. :: ~Anime~-
Jump to: