The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 D e l u h i

Go down 
+2
Ankh
Katherine
6 posters
AuthorMessage
Katherine
Distress an Coma
Distress an Coma
Katherine


Numarul mesajelor : 109
Puncte : 9847
Data de inscriere : 2009-07-21
Varsta : 30
Localizare : My Room Agony

D e l u h i Empty
PostSubject: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitimeWed Jul 22, 2009 2:35 pm

~nici aici nu voi mai pune nici o informatie pentru ca stiu ca nu vor fi cititi si degeaba ma chinui daca vreti puteti apela la internet si gasiti acolo tot ce doriti despre formatie.
Deci sa incepem acum cu sub iectul pentru ca deja trec pe off-topic.
Ce parere aveti despre formatie?

~My oppinion:

Deci sa vedem si aici.
Formatia e una nou si am auzit de ea pe la inceputul lui decembrie [nu mai stiu exact unde] cred ca o sa-i multumesc profesoarei mele de istorie pentru asta pentru ca din cauza ei am gasit formatia. Avaeam de pregatit fiecare cate un referat despre niste teme propuse de ea si mie stupid mi-a ajuns trebuia sa scriu ceva despre [New] Delhi de fapt era doar "Delhi" pe hartia ei si acum cautam sa vad la ce se refrea mai exact....in loc de Delhi am scris "Deluhi" and am descoperit formatia. Prima data am ascultat "Vivid Place" la care mi-au placut versurile am ascultat-o sa vad cum e pentru ca mi-am pus-o pe MP4 cu alte melodii si ma gandeam sa vad poate imi place, vocea lui Juri este chiar geniala ^_^'' apoi au urmat si "No Salvation" [imi placea partea cu "Faith Is sacrifice" "Face to despair"]
Toti membri sunt foarte importanti si fara unul din ei nu ar mai fi ce este acum. Chestia aia care a zis-p Sujk cu mierea si lamaia chiar merge pentru ca am incercat si eu cand am fost racita si mi-a trecut [chiar daca urasc mierea [-.-'']. Ciudat asta dar nu am o atractie in mod special pentru nici unul poate putin pentru Juri dar pentru ceilalti nu prea imi plac dar nu ma atrag in mod special atentia.
Este pe locul 2 intre formatiile mele preferate
Cat despre noua lor melodie s[k]ape Goat nu stiu ce sa zic insa nu e cine stie ce ma ateptam la ceva mai bun insa este ok si asa xD
~Fav Songs: No Salvation, Vivid Place, Living Death, Rebel:Six ;Shadow:Six, S[k]ape Goat, Two Hurt, Recall
Back to top Go down
http://ameblo.jp/katherine-chan
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79428
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

D e l u h i Empty
PostSubject: Re: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 3:28 am

Ce comic mod de a descoperi o formatie XDDD
Mie mi-a spus o fata
Pai imi plac..nu stiu cum ii cheama si nici cum arata [am vazut pe youtube dar am uitat XDDD]..nu ma intereseaza cum arata, imi place muzica lor...
Preferata mea e Living Dead..si imi plac Hybrid Truth, Ivory and Irony, Two Hurt, Yomi no yuzuri ha...
Am sa ascult si melodia noua pe YT ca nu o stiu :]
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
^^Gummy.Bear^^
Distress an Coma
Distress an Coma
^^Gummy.Bear^^


Numarul mesajelor : 121
Puncte : 5497
Data de inscriere : 2009-08-16
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

D e l u h i Empty
PostSubject: Re: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 10:11 am

Uuu, ma mir sa vad aici trupa asta. Eu am aflat de ea de la sisu meu care i-a descoperit, pur si simplu, pe youtube, asa, din cantec in cantec. XD
Pai ce sa spun despre ei, cred ca sunt putin cam duri pentru gusturile mele, Juri rage cam des, dar imi plac foarte mult astea: No salvation si Recall.
Back to top Go down
http://www.summer-camp.forumotion.net
Mika
Leech
Mika


Numarul mesajelor : 92
Puncte : 49776
Data de inscriere : 2009-09-01

D e l u h i Empty
PostSubject: Re: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:04 pm

imi place cum canta XD , imi place melodia - s[K]ape:goat
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204933
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

D e l u h i Empty
PostSubject: Re: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 9:39 am

sunt interesant desi nu ma prea omor dupa ei....dar sunt ok
Back to top Go down
Shy
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Shy


Numarul mesajelor : 237
Puncte : 5414
Data de inscriere : 2010-02-28
Varsta : 30
Localizare : [. Disorder Heaven .]

D e l u h i Empty
PostSubject: Re: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitimeSun Mar 07, 2010 7:07 am

Ei bine cautam un tutorial pentru suvitze tocmai vroiam sa imi fac niste suvite si am zis sa nu fiu o idioata sa ma informez si am dat pe youtube la niste tutoriale, si tipa care arata cum sa faci bagase o melodie [ Yomi no Yuzuri ha. care o ador =] . si am am gasit la info numele melodiei si asa am aflat de trupa si melodia asta mia intrat la suflet XD
Back to top Go down
Sponsored content





D e l u h i Empty
PostSubject: Re: D e l u h i   D e l u h i I_icon_minitime

Back to top Go down
 
D e l u h i
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Japonia::.. :: ~J-music~-
Jump to: