The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Discutii libere despre vocaistul trupei

Go down 
+12
mada9593
×♥× Yσкσ ×♥×
Shy
HELL GIRL
Wonderland.Alice
Akira
nnena
HeavyMental
Mika
Ankh
_SS19_
..::Miko-chan::..
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 2:04 am

da XDD

si eu <33 mai ales atunci cand ajung in orasul chihuahua si ii plin de chihuahua mici si omg am plans cand am vazut faza aia si saream in scaun si giggle de toata lumea se holba la mine ca la o nebuna=.=

caine rasfatat =.=
fac pariu ca mancarea cainelui e mai scumpa ca a mea...
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 6:57 am

cred si eu :)))) probabil ii cumpara numai mancare speciala....si cheltuie o avere pe ea
Back to top Go down
HeavyMental
The Invisible Wall
The Invisible Wall
HeavyMental


Numarul mesajelor : 223
Puncte : 114667
Data de inscriere : 2009-08-30
Localizare : centrul nimenofililor anonimi

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 7:04 am

Oarecum ai dreptate . Ruki e mai singuratic si doar potaita aia ii tine companie . Si oricum , daca isi permite , d`aia ii si cumpara mancare speciala si altele. Si eu daca mi`as permite ce isi permite si el , mi`as tine cainele pe pernute de catifea si l`as hrani numa cu mancare importata din Austria XD [dar sunt doar un biet boboc de liceu care inca traieste din alocatie XDDD ] Dar oricum , cred k are grija de el foarte mult si din toate punctele de vedere . Nu neaparat ca ii ia nust ce ampon sau nust ce mancare ... Il apreciez pentru ca iubeste cainii <3


Last edited by HeavyMental on Thu Sep 10, 2009 7:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79396
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 7:29 am

Nu am vazut Beverly Hills Chihuahua..hmm, cred ca o sa-l imprumut totusi
Wall-e am vazut la scoala..e dragut..m-a cam plictisit, sincer
Patut pt Koron...lol -_-" cred ca asta se numeste obsesie
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 7:41 am

mi-e lene sa cometez la tot ce am citit mai sus asa ca o sa zic numai ca....umm am uitat ce vroiam sa spun
ma rog~

imi place catelul lui ruki XDD
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:00 am

mai ruki nu e singur isi are membrii langa el care sunt sigura ca il sustin si il ajuta,koron e alintarea lui atunci cand se duce acasa si stie ca e singur...ii aduce zambetul pe buze..ma bucur sa stiu ca macar koron il face sa zambeasca
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:20 am

adevarat <3
e trist cand te gandesti asa....sa fi singur e naspa...
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:28 am

daaa..dar daca te gandesti ei singuri au ales viata asta....nu cred ca au facut-o pentru bani sau faima..ci pentru ca aveau ceva de spus prin muzica lor....e destul de nasol sa mergi acasa seara si sa sti ca nu te asteapta nimeni...( nu stiu acum daca nu il asteapta cineva dar nah presupun si eu)...ca si mie imi e destul de greu...m-am mutat si locuiesc singura si cand merg acasa apartamentul e gol da nah ce sa ii fac...crred ca asa e si ruki...si sunt sigura ca atunci cand e plecat e cineva care are grija de koron
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:34 am

sau poate il ia cu el...desi in tur, nu cred....
nu am stat asa mult singura...dar stiu cum e sa te simti singur si sa stii ca nu ai pe nimeni....nici macar ca prieten
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:06 am

eee probabil ca prieteni mai are pe acolo...chiar daca nu poate vorbi despre tot dar cred ca re prieteni..eh sper ca are o viata cat de cat ok
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:06 am

whatever, lol
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:08 am

fericita? *rolls eyes*

daca nu mai intram azi pe forum ce faceai? *laugh*
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:10 am

_SS19_ wrote:
eee probabil ca prieteni mai are pe acolo...chiar daca nu poate vorbi despre tot dar cred ca re prieteni..eh sper ca are o viata cat de cat ok

pacat ca pers pentru care as fi facut orice pe lumea asta, s-au dovedit a fi niste prefacute
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:14 am

eh [pune-te in locul lui ruki atunci.....gandeste-te ca el cu prietenii nu prea poate sa discute cine stie ce pentru ca nu se stie care poate da fuga la o revista si sa declare tot ce spune ruki....e ceva de genul..inchide-te in tine decat sa ne spui noua.....si crede-ma nnena stiu ce vrei sa zici
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:17 am

nu cred ca gazette sunt asa, sincera.
si plus ca vk nu e asa popular, si nu prea au reviste de scandal...
pentru ca japonezii au onoare
Back to top Go down
HeavyMental
The Invisible Wall
The Invisible Wall
HeavyMental


Numarul mesajelor : 223
Puncte : 114667
Data de inscriere : 2009-08-30
Localizare : centrul nimenofililor anonimi

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:31 am

ruki a declarat intr`un interviu ca are destul de multi prieteni , dar ca si multi l`au tradat dupa ce a ajuns trupa destul de cunoscuta . Ca artist , cantaret , persoana cunoscuta si apreciata e destul de greu sa ai prieteni cu care sa te intelegi si in care sa ai incredere . Oricum , nu cred ca [,] Koron e neaparat pentru alinarea suferintei XD El pur si simplu considera cainii adorabili . A declarat asta de multe ori XD Cute dog lover XD

off : Akira , cred ca exagerezi -_- avand in vedere ca ai facut av`uri si le`ai si postat pe Lj , de ce nu am putea sa le folosim ? Nu vreau sa incep o cearta , dar , come on !!
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:37 am

hey, pe mine ma tradeaza si inca nu sunt faimoasa, deci oare cum o sa fie atunci hmm?
exact...dogs are <3


thanks hun <3 i love you
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 9:55 am

mmm...daaa ii adora pentru ca ii rasfata si pe sabu-chan si pe koron....asta dovedeste ca ii iubeste....
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:24 am

oh god....GET THE FUCK USED TO IT...I'M AN ELITIST BITCH.
si nu imi pasa de ce spui tu. nu vreau sa fie prietena ta ptr ca ma enervezi. happy?
uite am chef sa spun tot ce am pe suflet. si da comparat cu ce nervi am acum, troya e o joaca de copii.
RUKI NU E AL MEU.si nici al tau
e al lui masa si tacaso ca doar ei l-or facut.
si ideea e ca ma doare in cot ca si tie iti place de el.
ah~da si poti, scumpo, sa nu mai spui de cum il iubesc eu pe ruki, ptr ca in caz ca nu stiai poti iubi pe cineva intr-un singur fel

hai spune fi rea, sa te vad ce o sa imi spui?
ca sunt o tarfa rece si rea?
stiu deja asta.
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79396
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:24 am

Eh, Ruki nu pare ca duce lipsa de prieteni... :] si banuiesc ca ceilalti membri din trupa sunt si prietenii lui, so..eu m-as multumi cu 4 prieteni si un caine XDDD

off: Akira, te-ai inscris pe forum ca sa faci drama ca nnena nu te baga in seama? Ma rog, nu ma bag...eu zic ca nu e cazul sa te retragi de pe forum pt asta.. :]
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:28 am

eu ma multumesc cu 4 prieteni si fara caine

off: thanks hun, dar ma descurc si singura <33
Back to top Go down
Ankh
The Invisible Wall
The Invisible Wall
Ankh


Numarul mesajelor : 380
Puncte : 79396
Data de inscriere : 2009-08-20
Varsta : 28
Localizare : Nu ai vrea sa stii XD

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:31 am

^^Observ ca te descurci XDDD

Asa..acum despre Ruki..cred ca el e singurul din trupa care isi schimba freza asa des... XDD si in ultima vreme e numai cret...imi place <33
Back to top Go down
http://free-tine.forumotion.com
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:39 am

da <3
imi place ca si-a facut iar parul cret *o*

si cand era leech era atat de lovely....dar dupa o luna sau asa iarasi a fost drept =.=
Back to top Go down
HeavyMental
The Invisible Wall
The Invisible Wall
HeavyMental


Numarul mesajelor : 223
Puncte : 114667
Data de inscriere : 2009-08-30
Localizare : centrul nimenofililor anonimi

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:40 am

off : W.T.F ? nu toate lumea poate sa fie prietena cu toata lumea . gosh Akira te am in lista si nu te`am bagat in seama si nici tu pe mine si vad ca you`re still alive . Ce pana mea te agiti atata pentru un avatar ?! Si imi placea forumul asta si deja au inceput sa apara `victime` pe el . Si nu consider ca nnena nu e prietena cu tine din cauza banilor . Poate nu va potriviti , nu aveti acealeasi mentalitati/pareri/idei . Get a life , people ! Nu cred k adminei si oricarui user nu le face placere sa vada certuri pe forum -.- Please stop it , ok ? Don`t make a fuckin` drama out of nothing important at all !!!
Sorry for the big off , dear admins and mods , dar incerc sa mai domolesc spiritul infocat .

on : Anyway , prietenii lui Ruki sunt problema lui XD Omul o duce bine si nu are probleme legate decat de imunitate si alte minoritati XD
Back to top Go down
nnena
The Invisible Wall
The Invisible Wall
nnena


Numarul mesajelor : 495
Puncte : 231744
Data de inscriere : 2009-08-30
Varsta : 28

Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:43 am

off: s-a deletat deja, imi pare rau, ye're too late *laugh*

on: ba imunitatea o are ca dracu XDD

tot timpul e racit =.=
Back to top Go down
Sponsored content





Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Discutii libere despre vocaistul trupei   Discutii libere despre vocaistul trupei - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Discutii libere despre vocaistul trupei
Back to top 
Page 2 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Discutii libere despre bassistul trupei
» Discutii libere chitaristul trupei
» Discutii libere chitaristul trupei
» Discutii libere despre trupa...
» Discutii despre tobosarul trupei

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::The Gazette::.. :: ~Ruki~-
Jump to: