The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Romania este tara mea...

Go down 
+12
Shy
Zaki
Lolita
mada9593
Yume
_SS19_
HeavyMental
ChocoღGirl
nnena
Ankh
Andreea
..::Miko-chan::..
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5259
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 30, 2010 3:00 pm

cum era vorba aia hehehe ....."Daca cocalarii si pitipoancele ar fi fosforescente Romania ar fi Las Vegas"

ai dreptate zaki....le e atat de greu sasi ia gunoaiele si sa le arunce acasa in cosul de gunoi sau in cosurile de gunoi de pe strazi...prefera sa le zboare oriunde apuca pe strada sau in parcuri.
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeSun Apr 04, 2010 2:05 am

de parca oricui nu i s-a intmaplat asta macar o data ,hai as fim seriosi...degeaba dam vina numai pe cocalari si pitipoance ca si noi suntem vinovati.Intr-adevar romania are o gramada de locuri frumoase care merita vizitate si promovate insa pacat ca in prezent turismul nu mai e la fel de bine promovat ca in trecut.
Back to top Go down
Zaki
Admin
Admin
Zaki


Numarul mesajelor : 302
Puncte : 20025
Data de inscriere : 2009-08-18
Localizare : reita's pants

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 12:00 pm

mie una nu mi s-a mai intamplat de ani intregi....cand eram mai mica si nu gandeam aruncam si eu pe jos
mi se parea cool =_='''''''
dar aia se intampla acum muuult timp..
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 12:29 pm

s-a intamplt totusi nu suntem la fel de nevinovati...ca sunt altii mai cu mot si arunca,ca niste dobitoci aia e rusinea lor...pe urma tot ei se plang ca vai tara noastra e murdara...si ca nu avem grija de ea...nu o sa ajungem niciodata la nivelul altor tari pentru ca ne-am obisnuit asa si e destul de greu sa ne dezobisnuim,asa ca mai bine continuam sa facem ceea ce facem acum...as daramam si apoi sa ne plangem( nu vorbesc in cazul tuturor,ci a celor care fac asta )
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5259
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Apr 13, 2010 1:28 am

da pai oricui ai mai scapa ceva pe jos si ie lene sa se aplece sal ridice...dar sunt multe persoane care arunca pe jos din obisnuinta nu din greseala
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Apr 13, 2010 7:21 am

e adevarat...uitati-va numai la ce ramane in urma dupa ce romanii merg la gratar..sunt numai gunoaie peste tot....si apoi ne vaitam..oricui i se intampla...dar multi au facut din asta obisnuinta..ceea ce nu e bine...daca am avea si noi mai multa grija nu ar mai aparea totul asa de murdar..si am avea o tara mai curata...ca in celelalte domenii nah..e alta poveste...oricum e tara noastra dar noi nu avem grija de ea
Back to top Go down
Lolita
Leech
Lolita


Numarul mesajelor : 69
Puncte : 5223
Data de inscriere : 2010-02-18

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:53 am

Mda. Pai frate sunt unii care nu inteleg.Si daca le spui cu frumosul sa ia ceea ce au aruncat pe jos si sa il duca la un cos de gunoi,te injura :|
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5259
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:12 am

pai in ziua de azi daca te deplasezi pana la un cos sa arunci ceva se uita la tine amuzati gandinduse "Ba ce fraier/a"
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:16 am

dar asta este Romania noastra nu?
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5259
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:34 am

da exact.

am patit chestia cu cosul de gunoi.
eram in gara la mine la tara.si o tipa cu un tip(cocalari) beau suc si dupaia au aruncat sticla pe calea ferata.si eu mancam chipsuri si mam dus la gunoi si am aruncat punga.da se uitau aia doi la mine ca la un dinozaur pissed
Back to top Go down
_SS19_
Moderator
Moderator
_SS19_


Numarul mesajelor : 691
Puncte : 204901
Data de inscriere : 2009-08-15
Localizare : my bed

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue Apr 27, 2010 7:33 am

asta pentru ca ei nu au cei 7 ani de acasa...
Back to top Go down
Miko
Admin
Admin
Miko


Numarul mesajelor : 75
Puncte : 5259
Data de inscriere : 2010-01-20
Varsta : 30
Localizare : in my bed :D

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue May 04, 2010 1:45 am

pai probabil...

sau se gandeau ca e mai "cool" sa arunci pe unde te trazneste capu`. haaaa ya
Back to top Go down
raven
Distress an Coma
Distress an Coma
raven


Numarul mesajelor : 114
Puncte : 5272
Data de inscriere : 2010-02-13
Localizare : Antartica

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeSat May 08, 2010 3:23 pm

O frate nu poti sa vii seara pana acasa pe jos ca dai peste toti cretinii.
Dau sa traversez si unu venea din directia opusa si cu bratele deschise si nici macar sa se dea la o parte.
Am ocolit o buna parte din strada,aproape ca era rosu.
Scarba dracu. grrr
Back to top Go down
..::Miko-chan::..
Admin
Admin
..::Miko-chan::..


Numarul mesajelor : 207
Puncte : 39977
Data de inscriere : 2009-07-20
Varsta : 30
Localizare : in my own world....

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeTue May 18, 2010 1:15 am

so fucking funny da si eu am patit de multe ori sa merg pe strada si merge unu imprastiat si tot el urla "Ce na-i loc pe drum???" mooor cand ai aud hrrra
Back to top Go down
https://gazetterealdream.forumotion.com
raven
Distress an Coma
Distress an Coma
raven


Numarul mesajelor : 114
Puncte : 5272
Data de inscriere : 2010-02-13
Localizare : Antartica

Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 3:33 pm

Dobitoci. Aia imi lipsea imbratisarea aluia.
Nu suport sa fiu atinsa, mai aveam asa unu il liceu si a patit-o. Dupa nu ia mai trebuit.
Alta faza:dadusem peste unu in autobuz care incerca sa intre in vorba cu mine, se si aseze langa mine si am inceput sa tip in tot autobuzul sa ies, asta cu cateva luni in urma.
Back to top Go down
Sponsored content





Romania este tara mea... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Romania este tara mea...   Romania este tara mea... - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Romania este tara mea...
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Despe Tara soarelui rasare
» De ca va este frica?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Have Fun::.. :: ~Off topic~-
Jump to: