HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Vampire Knight

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Katherine
Distress an Coma
Distress an Coma

Numarul mesajelor : 109
Puncte : 7143
Data de inscriere : 2009-07-21
Varsta : 23
Localizare : My Room Agony

PostSubject: Vampire Knight   Wed Jul 22, 2009 1:33 pm

Deci ce parere aveti despre anime?

[din nou nici o descriere pentru ca anime-ul este cunoscut si nu imi place sa copiez dintr-o parte ceva si sa pun aici o.o'''' ]

Me first:
Mie una anime-ul imi place foarte mult, mi-a placut in special grafica care e foarte buna mai are si o coloana sonora interesanta mai ales in prima serie ^.^'
Personajele sunt dragute si ordinea intamplarilor foarte interesanta. Poate deveni usor aiurea in partea a 2-a din cauza unor elemente dar privite cu atentie le vei intelege.

Imi plac foarte multe personaje si este printre singurele anime-uri unde imi plac foarte multe personaje.
Kaname: ei bine e un personaj foarte dragut plin de personalitate si in acelasi timp foarte misterios si oarecum rece cu cei din jurul lui acesta fiind si elementul acre il face vizibil in anime si care face sa atraga atentia asupra lui.
Kurenai Maria:mi-a placut aceasta fetita pentru grafuca ei in primul rand si pentru capacitatea de a-si schimba personalitatea fiind controlata in mare parte de Shizuka.
Back to top Go down
View user profile http://ameblo.jp/katherine-chan

Vampire Knight
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vampire Knight, Kaichou Wa Maid Sama, La Corda D'Oro, OHSHC etc.
» Op and End Anime yg Enak Didenger..
» The Vampire Diaries