The gazette a real dream...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Elfen Lied

Go down 
AuthorMessage
Katherine
Distress an Coma
Distress an Coma
Katherine


Numarul mesajelor : 109
Puncte : 9816
Data de inscriere : 2009-07-21
Varsta : 30
Localizare : My Room Agony

Elfen Lied Empty
PostSubject: Elfen Lied   Elfen Lied I_icon_minitimeWed Jul 22, 2009 1:30 pm

Deci ce parere aveti despre anime?

[din nou nici o descriere pentru ca anime-ul este cunoscut si nu imi place sa copiez dintr-o parte ceva si sa pun aici o.o'''' ]

Me frist:
Anime-ul e interesant, imi place faptul ca are ceva diferit de celelalte, actiunea are mai multa logica e mai complexa fata de actiunea altor anime-uri…apoi imi place mult si grafica personajelor in special a lui Lucy. Eu va zic ca e un anime interesat si pentru cei care nu l-au vazut inca il recomand.

Personaje preferate:
Prima data Lucy era preferata mea..inca mai e dar a inceput sa imi placa de Nana foarte mult si a ajuns unul din personajele mele preferate.Imi place ff mult caracterul ei si faptul ca tine foarte mult la ,,tatal” ei,adik Kurama.Nu voia sa se lupte cu Lucy dar aceasta a obligat-o si a ranit-o foarte tare.Chiar mi-a fost mila de ea cand am vazut-o asa,intinsa pe jos plina de sange cu bratele si picioarele rupte….
Back to top Go down
http://ameblo.jp/katherine-chan
 
Elfen Lied
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The gazette a real dream... :: ..::Have Fun::.. :: ~Anime~-
Jump to: